ІV. Утворіть прикметники чоловічого роду від іменників – географічних назв.  Мекка, Бахмач, Семигори, Гостролуччя, Біла Церква, Мала Вільшанка, Новосілки-на-Дніпрі, Севастополь, Ла-Манш, П’ятихатки, Ялта, Ясениця Сільна. Наприк...

ІV. Утворіть прикметники чоловічого роду від іменників – географічних назв.  Мекка, Бахмач, Семигори, Гостролуччя, Біла Церква, Мала Вільшанка, Новосілки-на-Дніпрі, Севастополь, Ла-Манш, П’ятихатки, Ялта, Ясениця Сільна. Наприклад Бельгія-бельгієць
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мекський, Бахмацький, Семигірський, Гостролучцький, Білоцерковський, Маловільшанський, Новосільський - на - Дніпрі, Севастопольський, Ламанський, П’ятихатницький, Ялтський, Ясеницький Сільний.