IV. Запиши отрицательные предложения: 1. John and Richard have gone away. 2. She has answered John’s letter. 3. Mrs. Snow has just made a fantas...

IV. Запиши отрицательные предложения: 1. John and Richard have gone away. 2. She has answered John’s letter. 3. Mrs. Snow has just made a fantas...IV. Запиши отрицательные предложения: 1. John and Richard have gone away. 2. She has answered John’s letter. 3. Mrs. Snow has just made a fantastic cake. 4. The girls have already sent greeting cards.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.John and Richard dont have... 2. She hasn't answered... 3.Mrs.Snow hasn't... 4.The girls haven't already...