Івасик розклав яблука порівну в 12 пакетів, а потім переклав в 16 пакетів. Скільки яблук було в Івасик, якщо відомо що їх було більше ніж 80,але менше ніж 110? пж решите задачу с действиями срочно надо на завтра. спасибо большо...

Івасик розклав яблука порівну в 12 пакетів, а потім переклав в 16 пакетів. Скільки яблук було в Івасик, якщо відомо що їх було більше ніж 80,але менше ніж 110? пж решите задачу с действиями срочно надо на завтра. спасибо большое заранее
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Число яблук кратне як до 12 так і до 16. Знайдемо НСК(12;16)=4*3*4=48.  Кратними будуть також числа 96, 144, ... Умову задачі задовольняє 96. Отже, 96 яблук було в Івасика.