I’ve got two eyes, A mouth and a nose! I’ve got two feet, But I haven’t...

I’ve got two eyes, A mouth and a nose! I’ve got two feet, But I haven’t got toes! Two hands,two ears, And lots of hair! What am I? I’m a teddy bear! помогите пожалуйста с произношением песенки этой русскими буквами. Спасибо!
Гость
[aɪ] [hæv] [gɒt] [tuː] [aɪz] [ə] [maʊθ] [ænd] [ə] [nəʊz] [aɪ] [hæv] [gɒt] [tuː] [fiːt] [bʌt] [aɪ] [hæv] [nɒt] [gɒt] [təʊz] [tuː] [hændz] , [tuː] [ɪəz] [ænd] [lɒts] [ɒv] [heə] [wɒt] [æm] [aɪ] [aɪ] [æm] [ə] [ˈtɛdi] [beə]