I've got two eyes And l can see A very nice room in front of me . I see a window and a door . I see the ceiling and the floor . I see a table and a bed. I see a carpet, it is red. I see a wardrobe and a shelf. I like to cle...

I've got two eyes And l can see A very nice room in front of me . I see a window and a door . I see the ceiling and the floor . I see a table and a bed. I see a carpet, it is red. I see a wardrobe and a shelf. I like to clean the room myself. Как читается по русски
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Айв гот ту айз. Энд ай кэн ст Э вэри найс рум ин фронт оф ми Ай си э виндоу энд а дор Ай си э...( сама не знаю) энд зе флор Ай си э тэйбл энд а бэд ай си капет ит из рэд ай си э вадроб энд а шелы ай лайк то клин зе рум майселф
Гость
Айв гот ту айз Анд ай кэн си А вери найс рум ин франт оф ми Ай си а виндоу энд э дур Ай си зе цеилинг энд зе флур Ай си э тейбл энд э бэд Ай си э капит, ит ис рэд Ай си а вардроб энд а шелф Ай лайк ту клин зе рум майселф