Із двох міст назустріч один одному виїхали мотоцикліст і велосипедист.Швидкість мотоцикліста 64км/год,а велосипедиста -у 4 рази менша.Вони зустрілися через 4 години.Знайти відстань між містами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 64 : 4 = 16 (км/ч) - швидкicть велосипедиста 2) 64 + 16 = 80 (км/ч) - швидкiсть сближения 3) 80 * 4 = 320 (км) Ответ: 320 км - вiдстань мiж  мiстами.