Із двох міст, відстань між якими 260 км, виїхали одночасно назустріч один одному два

Із двох міст, відстань між якими 260 км, виїхали одночасно назустріч один одному дваавтомобілі й зустрілись через 2 годинни. Другий автомобіль рухався зі швидкістю 70 км/год. З якою швидкістю рухався перший автомобіль?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 70 × 2 = 140 (км) - путь, проделанный 2-ым автомобилем. 2) 260 - 140 = 120 (км) - путь проделанный 1-ым автомобилем. 3) 120 : 2 = 60 (км/ч) - скорость 1-го автомобиля. Ответ: первый автомобиль двигался со скоростью 60 км/ч.