Iз двох  пунктив, видстань миж якими доривнюэ 260км, одночасно назустрич один одномумвирушли два автомобили. Швидкисть одного автомобиля доривнюэ 70км/год, а швидкисть другого- 60км/год. Якою буде видстань миж  автомобилями чер...

Iз двох  пунктив, видстань миж якими доривнюэ 260км, одночасно назустрич один одномумвирушли два автомобили. Швидкисть одного автомобиля доривнюэ 70км/год, а швидкисть другого- 60км/год. Якою буде видстань миж  автомобилями через 2,5год писля початку руху
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
70+60=130 км/год швидкість сближення 130*2,5=325 км подолають за 2,5 години 325-260=65 км буде відстань =================================