Iз Киева до Днiпропетровська вирушив потяг iз швидкiстю 63 км.год,а через 3 години йому назустрiч iз Днiпропетровська вирушив експрес зi швидкiстю 109 км.год.Через який час пiсля того,як вирушив експрес потяги зустрiлися i на  ...

Iз Киева до Днiпропетровська вирушив потяг iз швидкiстю 63 км.год,а через 3 години йому назустрiч iз Днiпропетровська вирушив експрес зi швидкiстю 109 км.год.Через який час пiсля того,як вирушив експрес потяги зустрiлися i на  якiй вiдстанi вiд Киева вiдбулася ця зустрiч,якщо вiдстань мiж Киевом i Днiпропетровськом 533 км ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
63*3=189 (км) - шлях потяга за 3год; 533-189=344(км) - залишилось проїхати потягу і експресу; 63+109=172 (км/год) - сума швидкостей; 344 : 172 =2 (год) - час, через який зустрілися, після того, як вирушив експрес; 109*2=218 (км) - відстань, яку проїхав експрес до зустрічі; 533-218=315 (км) відстань від Києва, на якій відбулася зустріч