IЗ НАВЕДЕНИХ ПРОСТИХ РЕЧЕНЬ УТВОРIТЬ СКЛАДНI ,ВЖИВАЮЧИ СПОЛУЧНИКИ ,ЩО ПIДХОДЯТЬ ЗА ЗМIСТОМ. 1. НIЧ МИНУЛА ШВИДКО.НАСТАВ СIРИЙ ТУМАННИЙ РАНОК. 2. БУРЯ ВЩУХЛА. ХВИЛI ПРОДОВЖУВАЛИ ЛЮТУВАТИ. 3. СОНЦЕ ЩЕ НЕ ВСТАВАЛО. ПЕРШI ЖАЙВОРОНК...

IЗ НАВЕДЕНИХ ПРОСТИХ РЕЧЕНЬ УТВОРIТЬ СКЛАДНI ,ВЖИВАЮЧИ СПОЛУЧНИКИ ,ЩО ПIДХОДЯТЬ ЗА ЗМIСТОМ. 1. НIЧ МИНУЛА ШВИДКО.НАСТАВ СIРИЙ ТУМАННИЙ РАНОК. 2. БУРЯ ВЩУХЛА. ХВИЛI ПРОДОВЖУВАЛИ ЛЮТУВАТИ. 3. СОНЦЕ ЩЕ НЕ ВСТАВАЛО. ПЕРШI ЖАЙВОРОНКИ ВЖЕ ДЗВЕНIЛИ ДЕСЬ ВИСОКО-ВИСОКО.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ніч минула швидко ,і настав сірий туманний ранок. Буря вщухла ,але хвилі продовжували лютувати. Сонце ще не встало ,та перші жайворонки вже....