Із поданими іменниками утворіть словосполучення.Визначте рід іменників.Кенгуру,поні,Сибір,біль,колібрі,мадам,аташе,каланхое.

Із поданими іменниками утворіть словосполучення.Визначте рід іменників. Кенгуру,поні,Сибір,біль,колібрі,мадам,аташе,каланхое.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кенгуру: спритний кенгуру. Рід : середній Поні: маленьке поні. Рід: середній Сибір: холодня Сибір. Рід : Жіночій Біль : зубна біль Рід : Середній Колібрі: кольорове колібрі. Рід середній Мадам: високомірна мадам. рід: жіночій