Із селища до міста виїхав рейсовий автобус зі швидкістю 60 кілометрів на годину одночасно з міста йому назустріч виїхав інший рейсовий автобус Швидкість якого на 12 кілометрів за годину більша через скільки годин Вони зустрінут...
Із селища до міста виїхав рейсовий автобус зі швидкістю 60 кілометрів на годину одночасно з міста йому назустріч виїхав інший рейсовий автобус Швидкість якого на 12 кілометрів за годину більша через скільки годин Вони зустрінуться якщо відстань між селищем і містом 396 кілометрів
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
60+12=72
60+72=132
396/132=3години