Із село А в село В відстань між якими 24 км, виїхав перший велосипедист . Через 15 хв після цого із села В в село А виїхав другий велосипедист . Вони зустрілися через 1 години піся віїзду першого велосипедиста . Знайдіть швидкі...

Із село А в село В відстань між якими 24 км, виїхав перший велосипедист . Через 15 хв після цого із села В в село А виїхав другий велосипедист . Вони зустрілися через 1 години піся віїзду першого велосипедиста . Знайдіть швидкість кожного велосипедиста , якщо перший проїзжає за 2 години на 6 км меньше ,ніж другий за 3
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ешеншбшгнбшпглмолнкггь6оькбь