Із запропонованих відповідей виберіть дві або більше правильних. Тварини, які мають незамкнену кровоносну систему, — це: А)дощовий черв’як Б)мурашка лісова В)краб Г)ластівка міська Д)ящірка прудка Е)ставковик малий Є)кар...

Із запропонованих відповідей виберіть дві або більше правильних. Тварини, які мають незамкнену кровоносну систему, — це: А)дощовий черв’як Б)мурашка лісова В)краб Г)ластівка міська Д)ящірка прудка Е)ставковик малий Є)каракурт
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а сколько вариантов нужно выбрать? ну вроде бы А),В),Е)