January brings the snow february brings the cold march brings rain and wind again april then wakes up the world may brings flowers to the

January brings the snow february brings the cold march brings rain and wind again april then wakes up the world may brings flowers to thefields june brings berries to the woods hot july brings sunny days august brings a lot of september brings us back to school octobeer brings the coid and rain grey novemder brings lond noghts and in december it starts again Читать если русскими буквами ( но не перевод)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Джаньюри бринс("н" здесь читается в нос) зэ сноу Фэбьюри бринс зэ коулд Мач бринс рэйн энд уинд эген Эйприл зэн вэйкс ап зэ вёлд Мэй бринс флавэрс ту зэ филдс Джьюн бринс бэрис ту зэ вуд Хот джьюлай бринс сани дэйс Огэст бринс э лат оф фрут Сэптэмбэ бринс ас бэк ту скул Октоубэ бринс зэ коулд энд рэйн Грэй новэмбэ бринс лон("н" читать в нос) найтс Энд ин дисэмбэ ит стартс эген Звучит не очень приятно)) Лучше откройте г.угл переводчик, вбейте туда весь текст на английском и нажмите на значок мегафончика. Женский приятный голос прочтёт всё на чистейшем английском.