Как будет читаться на русском английскими буквами. Vet: Hi,John. What`s the matter?John: It`s Tom, my parrot.Vet: Оh, what`s wrong with him?John: I think he`s jot a broken wing.Vet: Really? How? John: I don`t know.Vet: How...

Как будет читаться на русском английскими буквами. Vet: Hi,John. What`s the matter? John: It`s Tom, my parrot. Vet: Оh, what`s wrong with him? John: I think he`s jot a broken wing. Vet: Really? How? John: I don`t know. Vet: How old is he? John: He`s about four years old. Vet: Let`s have a look at him. John: ok Плиз помогите. перевод я уже сделал
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
хай джон. вотс зе мэттер итс том май пэррот о вотс вронг виз хим ай тхинг хис гот э брокен винг реали хав ай донт нов хав олд им хи хи ис эбоут фор еарс олд летс хэв а лок эт хи окей
Гость
Хай,Джон уот зэ мэтта? Джон:Иц Том,май паррот Вет:О,уотс врон уиз хим? Джон:Ай синк хис гот э броукен уинг Вет:Реалли?Хау? Джон:Ай донт ноу Вет:ХАУ олд ис хи? Джон:Хис абаут фо йеарс олд Вет:Лэтс хэв э лук эт хим Джон:окей