Как читается на англисском и перевод на укринский went to school drew a picture listened to musik cl

Как читается на англисском и перевод на укринский went to school drew a picture listened to musik climbed a tree washed the car watched TV played football ate a pizza go-went eat-ate draw-drew
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пішов в школу намалював слухали музики заліз на дерево помили машину дивився телевізор грав у футбол з'їла піцу піти-пішов з'їсти-з'їли намалювати-намалював