КАК ЧИТАЕТСЯ ЭТОТ ДИАЛОГ ПОМОГИТЕ!!!!! Gloria: Are you leaving today? Celia: No we are not We are leaving tomorrow. Gloria: Where are you going first? Celia: We are going to Madrid. Gloria: To Madrid? What are you going to do...

КАК ЧИТАЕТСЯ ЭТОТ ДИАЛОГ ПОМОГИТЕ!!!!! Gloria: Are you leaving today? Celia: No we are not We are leaving tomorrow. Gloria: Where are you going first? Celia: We are going to Madrid. Gloria: To Madrid? What are you going to do there? Celia: We are going to see the palace where the king lives. Gloria: Have you planned your visit to Madrid? Celia: Not yet. Maybe We will watch a Real Madrid match.And what are your plans for August Gloria: I am spending August with my grandparents. I always do it.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Глориа: А ю ливинг тудэй? Селина: ноу ви а нот. ви а ливинг тумороу Глориа: вере( "р" здесь почти не произносится) а ю дуинг фёст Селина: ви а дуинг ту мадрид Глориа: ту мадрид? вот а ю дуинг ту ду зере? ("р" здесь так же почти не произносится) Селина: ви а дуинг ту си зе плэйс вере ("р" почти не произносится) зе кинг ливз Глориа: ноу ю плэнд юр визит мадрид? Селина: нот ет. мэйби вил воч э реал мадрид мэс. анд вот а юр плэнс фор аугуст Глориа: ай эм спэндинг аугуст виз май грэндпэрэнтс. ай олвэйс ду ит Ну как-то так =)