Как читается на англиском My name is Tim. I Iive with my mum and dad. We've got a black and white cat and her name is Fluffy. Yesterday it was my dad's brithday. He was thirty-four. Mum gave him a clock. Dad put the clock in th...

Как читается на англиском My name is Tim. I Iive with my mum and dad. We've got a black and white cat and her name is Fluffy. Yesterday it was my dad's brithday. He was thirty-four. Mum gave him a clock. Dad put the clock in the dining room. At three o'clock, a little bird came out of the clock. Fluffy didn't like the little bird.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Читается так: Май нэйм из Тим. Ай лив виз май мам энд дэд. Ви'в гот э блэк энд уайт кэт энд хё нэйм из Флаффи. Естедэй ит вос май дэд'с бертсдэй. Хи вос серти фо. Мам гэв хим а клок. Дэд пут зе клок ин зе дайнинг рум. Эт сри оу'клок, а литл берд кам аут оф зе клок. Флаффи диднт лайк зе литл берд.
Гость
Май нэйм ис Тим. Ай лив вичт май мам энд дад. Ви гот а блэк энд вичт кат энд хиар нэйм ис Флуффу