КАК ЧИТАЕТСЯ НА АНГЛИЙСКОМ ? Our pianet is in danger! Forests are cut down. Water is polluted. Air pollution is not reduced. Join us and clear the Earth. Everyone can make a difference!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ауэ плэнет из э дэнжер.Форест а кут даун.Вотэ из полютид.Эяполюшн эз нот редьюст.Джоин аз энд клиа вэ оеф.Эвриоан кэн мэйк э диференс.