Как читается песня: On the 1 st of September autumn starts. We go to so beautiful. We are so happy. The day is so wonderful. It isn't rainy. On the 1 st of September autumn starts. We go to school. Look at us.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
он дэ фэртст оф сэптэмпэ аутум стартс ви го ту сау биютифул . Ви а со хэппи дэ дай ис соу вандэфул . Ит изент рени он дэ фэртст оф сэптэмпэ аутум стартс ви гоу ту скулл . Лук эт эсс
Гость
Он зэ фёст оф Сэптэмбэ отом стартс. Ви гоу ту соу бьютифул. Ви а соу хэппи. Зэ дэй из со вандефул. Ит изнт рэйни. Он зэ фёст оф Сэптэмбэ отом стартс. Ви гоу ту скул. Лук эт ас. Перевод : Первого сентября начинается осень. Мы идем в такую красоту. Мы такие счастливые. День прекрасен. Дождь не идёт. Первого сентября начинается осень. Мы идем в школу. Посмотрите на нас.