Как читается по русски без перевода срочно. When windows are frosty. And icy in places. ...
Как читается по русски без перевода срочно. When windows are frosty. And icy in places. I like to write letters. And draw funny faces. Or flowers or houses. Or maybe a cat. L i really wish windows
Were always like that
Ответ(ы) на вопрос:
вэн виндоуз а фрости.энд айси ин плэйсиз.ай лайк ту райт летэз.энд
Дро Фанни фэйсиз.о флауэз о хосиз.о Мэй би э кэт.(л)????ай риэли лайк зэт.
хорошее стихотворение))))