Как читается по русски ? НЕ ПЕРЕВОД :little Tom is sitting on his father's Kness in a crowded bus. An old lady enters the bus, and the boy at once jumps down , and says ,"may I offer you my seat?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Литл том ис ситингс он хис фазерс Кнесс ин э кроудид бас. Эн Олд леди интерс зе бас ,энд зе бой ат уанс джамп Даун,энд сэйс мэй ай оффер ю май сит? Вот так?
Гость
литтл Том ис ситтинг он хис фазер`с нис ин э кроудед бас. Эн олд лэди интерс зе бас, энд зе бой ат онс джамп доун энд сэйс, " мэй ай оффер ю май сит?"