Как читается стихотворение: I love all kinds of animals Dogs and cats and animals I love all kinds of animals Despite their little habits If i had tons of monkoy D* you know what i would do? I would buy lots of animals...

Как читается стихотворение: I love all kinds of animals Dogs and cats and animals I love all kinds of animals Despite their little habits If i had tons of monkoy D* you know what i would do? I would buy lots of animals And have my own zoo
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай лов ол кидс оф энималс Догс энд кэтс энд энималс Ай лов ол кидс оф энималс Деспайт зеир литл хэбитс Иф ай хэд тонс оф монкей Ду ю ноу ват ай вулд ду? Ай вулд бай лотс оф энималс Энд хэв май оун зу