Как читаются английские слова по русски с транскрипцией. It's sunny today ! Can we go in the boat ,Nan

Как читаются английские слова по русски с транскрипцией. It's sunny today ! Can we go in the boat ,Nanny? Of course ! We're on holiday ! Look ! I'm wearing my hat ! Oh, Chuckles ! Take off your jacket ! it's hot today !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Транскрипция на англ же к ним))) Ит им Санни тудэй. Сэн уи ГОУ ин зэ брат , Нанни? Оф корс. Уи ар он холидэй! Лук! Ай эм уиарин май хэт! Ох ,чаклс! Тэйк оф йор джэкет! Ит им хот тудэй!