Как Читать на английском: А: Хи! Кэн Ай хелп ю? Как дальше ?????????????????A: Hi! Can I help you? B: Yes. Can I have two burgers and two Cokes, please? A: Anything else? B: Yes. Can I have soma chips, please? A: That's ten eur...

Как Читать на английском: А: Хи! Кэн Ай хелп ю? Как дальше ?????????????????A: Hi! Can I help you? B: Yes. Can I have two burgers and two Cokes, please? A: Anything else? B: Yes. Can I have soma chips, please? A: That's ten euros. B: Here you are. A: Thanks.
Гость
Йес. Кэн ай хэв ту бургерс энд ту коукс, плиз Энифинг элс? Йес. Кэн ай хэв сам чипс, плиз? Вэтс тэн ойрос Хеа ю а Фенкс