Как читать с английского по русски.I'm here outside With the flowers and trees!Where am I?Where am I?Where are my friends?Where's Bella?Where's Ted?Oh no!This is the end!Come on,time to play,I'm happy,I am!But where's the toy s...

Как читать с английского по русски.I'm here outside With the flowers and trees!Where am I?Where am I?Where are my friends?Where's Bella?Where's Ted?Oh no!This is the end!Come on,time to play,I'm happy,I am!But where's the toy soldier?Where's our friend Sam?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Читать? То есть, произношение?! Если произношение, то вот так: Айм хер аутсайт вич же флауерс энд трис! Веар эм ай? Веар эм ай? Веар май френдс? Веарс Белла? Веарс Тед? Ох, ноу! Зис им зе энд! Кам он тайм ту плэй, айм хэпи, ай эм! Брат веарс зе той солидер? Веарс аут френдс Сэм?