Как это читается на англиском? русский!!! Dear Grandma and Grandpa, Greetings from Greece. We are having a gre

Как это читается на англиском? русский!!! Dear Grandma and Grandpa, Greetings from Greece. We are having a great time here. The hotel is fantastic and the weather is great. Dad is windsurfing with the local club at the moment . Tony is playing golf with Steve. They are enjoying it a lot. I am on the beach now. Mum is swimming and I am sunbathing. It is fun. See you soon. ПРИМЕР: grendpa-грэндпа
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Диэр грэндма энд грэндпа гритинг фром грис. Ви ар хэвинг э грэйт тайм хиэр. Зэ хотэл из фантастик энд зэ вуэза из грэйт. Дэд из виндсерфинг виз зэ локал клаб эт зэ момэнт. Тони из плэйинг голф виз Стив. Зэй ар энджоинг ит э лот. Ай эм он зэ бич нау. Мам из свиминг энд Ай эм санбасинг. Ит из а фан. Си ю сун