Как это читается на английском языке русскими буквами? I will wear my jeans and a T-shirt. My mother doesn't want me to look wild. My mother wants me to wear this anful velvet dress. Everybody will langh. I will stay at home. M...

Как это читается на английском языке русскими буквами? I will wear my jeans and a T-shirt. My mother doesn't want me to look wild. My mother wants me to wear this anful velvet dress. Everybody will langh. I will stay at home. My mother gave me a wonderful pin. My great-grandmother Schuller performed in Paris! The ballet instructor gave the wonderful pin to my great-grandmother My great-grandmother Schuller speaks French very well.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ай вил вэа май джинс энд э ти шот. Май мавэ дазнт вонт ми ту лук ваилд. май мавэ вонтс ми ту вэа вис анфул вилвет дрес. Эврибоди вил (Возможно ты имел в виду laugh, тогда лаф). Ай вил стэй эт хоум. май мавэ гейв ми э вандефул пин. Май грейт-грандмавэ Шуллер перфомд ит Пэрис Вэ бэлит инструктор гейв вэ вандефул пин ту май грейт-грендмавэ Май грейт-грендмавэ Шуллер спикс френч вэри вэлл.