Как это читается? Только мне нужно не, как это переводится, а как произносится! So my favorite store. It is not far from my house, on the street. The SEC "Topol". This shop is open since 10:00 for 22:00. In that store. Dresses,...

Как это читается? Только мне нужно не, как это переводится, а как произносится! So my favorite store. It is not far from my house, on the street. The SEC "Topol". This shop is open since 10:00 for 22:00. In that store. Dresses, shirts, pants, skirts, accessories. Is not large, carried out various promotions, discounts
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
со май фаворит стори.ит из НОТ фа фром май хаус,он зэ стрит.зэ сик топол.зис шоп из оупен синс 10:00 фор 22:00 .ин зэт стори.дресес,ширтс,рэнтс,с5тс,акессорис.из нот лач,карид аут варьюс,промотион,дискаунтс.