Как легко выучить стихотворение на английском? They were the best of times They really, really were: I

Как легко выучить стихотворение на английском? They were the best of times They really, really were: Iwent to a big museum And I saw the dinosaurs I danced all night at a concer I stayed up very late! I went to a famous funfair The rides were really great!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Читай в слух и переводи Также учи по 1 строчки и запивай одним глотком воды