Как на казаском остановка,почта,банк,стадион,театр,библиотека,спортивный комплекс,перед,между,среди,возьле,снаружи,около,внутри,середина.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
аялдама, пошта, банк, стадион, театр, кітапхана, спорт кешен, алдыммен, арамен, араның, алдымның, тыс, жанның, внутри, орта.
Гость
аялдама, пошта, банк, стадион, театр, кітапхана, спорт кешен, алдында, арасында, ортасында, жанында, тыс или сыртында и жаннында, ішінде, ортасы.