Как на ваш взгляд сложится жизнь Джонсе через 10 лет по произведению "Последний лист"??

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку Джонсі матиме добре майбутнє. Оскільки вона в кінці твору виявила мужність і добріриси характеру. Я думаю що через деякий час вона стане відомою художницею і обов'язково намалює Неаполітанську затоку.      І всі її мрії збудуться, адже за це було заплачено дуже високу ціну - людське життя.