Как написать написать письмо другу на украинском языке как написать письмо другу на украинском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт, пише тобі  Іван з  України. Як ти поживаєш? Хочу тобі розказати про свої зимні канікули,що я на них планую робити. Я дуже люблю порироку зиму тому,що тоді можна погратися в сніжинки,зліпити снігову бабу. Взимку навкруги все біле.  Я на канікулах хочу добре відтпочити,відвідати свою бабусю і свого дідуся яких я давненько не навіщав. Хочу добре повеселитися з друзями. А тепер ти мені напиши свого листа. Зповагою..( і пишеш хто з повагою ну типу своє Ім*я і Прізвіще) -------------------------------------- Вот наприклад так можна написати,можеш щось поміняти.