КАК ПЕРЕВОДИТСЯ НА ТАТАРСКИЙ ЯЗЫК ПОСЛОВИЦЫ:БЕЗ КОРНЯ И ПОЛЫНЬ НЕ РАСТЁТ,НА РОДНОЙ СТОРОНЕ ДАЖЕ ДЫМ СЛАДОК ,НА ЧУЖБИНЕ И СОБАКА ТОСКУЕТ , РОДНОЙ КРАЙ СЕРДЦУ РАЙ , НЕТ В МИРЕ КРАШЕ РОДИНЫ НАШЕЙ,ЧЕЛОВЕК БЕЗ РОДИНЫ ЧТО СОЛОВЕЙ БЕЗ...

КАК ПЕРЕВОДИТСЯ НА ТАТАРСКИЙ ЯЗЫК ПОСЛОВИЦЫ:БЕЗ КОРНЯ И ПОЛЫНЬ НЕ РАСТЁТ,НА РОДНОЙ СТОРОНЕ ДАЖЕ ДЫМ СЛАДОК ,НА ЧУЖБИНЕ И СОБАКА ТОСКУЕТ , РОДНОЙ КРАЙ СЕРДЦУ РАЙ , НЕТ В МИРЕ КРАШЕ РОДИНЫ НАШЕЙ,ЧЕЛОВЕК БЕЗ РОДИНЫ ЧТО СОЛОВЕЙ БЕЗ ПЕСНИ
Гость
БАШКА КОРНЯ ҺӘМ ӘРЕМ ГЕНӘ ҮСӘ, ТУГАН ЯГЫНА, ХӘТТА ДИМ СЛАДОК , ТОРМЫШЫ БЕЛӘН ТАНЫШТЫРДЫ ҺӘМ ЭТ ТОСКУЕТ, ТУГАН ЯК ЙӨРӘГЕНӘ ЯКЫН ҖӘННӘТКӘ , ЮК ДӨНЬЯДА МАТУР ИЛ-БЕЗНЕҢ, КЕШЕ БУЛМАСА, ВАТАНЫБЫЗНЫҢ ДИП САНДУГАЧЫ БАШКА ҖЫРЛАР.
Гость
Kök ve pelin duman yerli tarafında yetişir bile yabancı bir ülkede tatlı ve köpek o bülbül şarkısı olmadan halkımızın bir vatan olmadan dünyada vatan kalp Paradise Resim daha iyi ülkeyi özlüyor olmadan