Как переводится с казахского на русский 1 мүмкіндігіңше жетілу 2 өз қабілетіңді жузеге асыру 3 шығармашылық жұмыспен айналысу 4 адамдармен қарым -қатынаста болу 5 достарыңның арасында қадірлі болу 6 достарыңа көмек беру ...

Как переводится с казахского на русский 1 мүмкіндігіңше жетілу 2 өз қабілетіңді жузеге асыру 3 шығармашылық жұмыспен айналысу 4 адамдармен қарым -қатынаста болу 5 достарыңның арасында қадірлі болу 6 достарыңа көмек беру дам 23 бала
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. позволяют созревание 2. достичь всего своими навыками 3. работать с сочинением 4. быть общительным среди людей 5. быть почётным среди друзей 6. помогать друзьям