Как пишется. Пiв\аркуша тонно\кілометр електро\синтез стоп\кран генерал\губернатор плодо\овочі євшан\зілля радіо\фізичний історико\літературний віце\президентський важко\хворий чітко\окреслений чорно\білий біло\пінний військово...
Как пишется. Пiв\аркуша тонно\кілометр електро\синтез стоп\кран генерал\губернатор плодо\овочі євшан\зілля радіо\фізичний історико\літературний віце\президентський важко\хворий чітко\окреслений чорно\білий біло\пінний військово\спортивний
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Через дефис!! Дефис: - . Все эти слова
Гость
пишеться все через дефис