Как правильно читать. I know a face, a lovely face As full of beauty as of grace, A face of pleasure and of smile. In darkness it gives the light. A face that is itself like joy, To see it I’m a happy boy. And I have a joy that...

Как правильно читать. I know a face, a lovely face As full of beauty as of grace, A face of pleasure and of smile. In darkness it gives the light. A face that is itself like joy, To see it I’m a happy boy. And I have a joy that have no other. This lovely woman is my mother!
Гость
Ай ноу э фэйс, э лавли фэйс Эз фул оф бьюти эз оф грэйс Э фэйс оф плэжэ энд оф смайл Ин да:кнес ит гивс зэ лайт Э фэйс зэт из итселф лайк джой То си ит Айм э хэпи бой Энд Ай хэв э джой зэт хэв ноу эназэ Зис лфвли вумэн из май мазэ
Гость
Ай ноу э фэйс, э лавли фэйс Эс фул оф бьюти эс оф грэйс, Э фэйс оф плэжэ энд оф смайл. ин дакнэс ит гивс зэ лайт. Э фэйс зэт из итсэлф лайк джой, Ту си ит айм э хэпи бой. Энд ай хэв э джой зэт хэв ноу азэ. Зис лавли вумэн из май мазэ!