Как правильно читать                                                                                                            in the merry month of may.                                                                         ...

Как правильно читать                                                                                                            in the merry month of may.                                                                                                     little children like to play,                                                                                                        they aii dance and sing and say                                                                                 winter days are far away                                                                                                  welcome welcome ter first of may
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ин зэ мэри манф оф мэй литл чилдрен лайк ту плэй зэй ол дэнс анд синг энд сэй фор эвэй велком зэ фёст оф мэй