КАК ПРАВИЛЬНО ГОВОРИТСЯ: Daniel: It’s very nice. Daniel: Ah, I see. Can my friends come round? Daniel: Oh, I see. Can I bring food from the dining room here? Daniel: Erm ... OK. Thank you, Mr Cox.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Данил: Итс вэри найс Данил:Ах, ай си. Кэн май фрэндс коме роунд Данил:Ох, ай си.Канай бринг фууд фром зэ дининг гум Хёр? Данил:Эр ... Окей. Зэнкью, Мистэр Кох