Как правильно прочитать песню, напишите пожалуйста английские слова русскими буквами: Where's Chuckles? He's in the house! Oh no! He's in the house! Where's Mummy? She's in the kitchen! Where's Daddy? He's in the bedroom!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вэрэс чаклэс? хис ин зэ хаус! ох но! хис ин зэ хаус! вэрис мамми? шис ин зэ китчэн вэрис Дэдди? хис ин зэ бэдрум!
Гость
Верс чуклз ?Хис ин зе хаус !Оу ноу!Верс мамми ?Шис ин зе китчен!Верс дедди?Хис ин зе бедрум!