Как правитно читается, напишите русскими буквами Covent Garden is a famous tourist centre in London.There

Как правитно читается, напишите русскими буквами Covent Garden is a famous tourist centre in London.There is a historic Market Place here.There are lots of places to visit in Covent Garden.You can choose and buy any souvenir for your family and friends. .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кавент гарден ис а фамос ту'рист кантре ин ландон. Зыс а хасторис макет плейк хьоар . Зе аре лотс оф плейкес то визит ин совент гарден. Йу Кен чрус енд бай ени сувенир фор йур фемилия енд френдс.