Как прочитать английские слова русскими буквами ...I`m playing a game ,I`m driving a car .You are! I`m making a sandcastle ,I`m watching TV. I`m playing a picture, it`s upside down! it`s the face of a clown!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
айм плэинг а гейм айм драйвинг э кар ю ар! айм мэйкинг э сандкастл айм вотчинг тиви айм плэинг а пикче,итс апсайд даун! Итс зе фэйс оф ж клаун