Как прочитать это  на русскомYes.i have.Have youNo.i haven't.Can I borrow it?surethank you.ColinYou're welcome

Как прочитать это  на русском Yes.i have.Have you No.i haven't.Can I borrow it? sure thank you.Colin You're welcome
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Yes. I have. Have you jɛs. aɪ hæv. hæv juː  No.   it  haven't. nəʊ. ɪt hævnt.  Can   I   borrow it? kæn aɪ ˈbɒrəʊ ɪt?  sure ʃʊə  thank you, Colin θæŋk juː,  kolin  You're welcome.    jʊə  ˈwɛlkəm.