Как прочитать эту песенку на английском языке русскими буквамиToys for me,Toys for you,Toys for everyone! A pink ballerina A blue toy soldier We`re all having fun Toys for me,Toys for you,Toys for everyone! A brown teddy bear A...

Как прочитать эту песенку на английском языке русскими буквамиToys for me,Toys for you,Toys for everyone! A pink ballerina A blue toy soldier We`re all having fun Toys for me,Toys for you,Toys for everyone! A brown teddy bear A yellow doll! We`re all having fun
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
tɔɪz fɔː miː tɔɪz fɔː juː tɔɪz fɔːr ˈɛvrɪwʌn ə pɪŋk ˌbæləˈriːnə ə bluː tɔɪ ˈsəʊlʤə wiː ɑːr ɔːl ˈhævɪŋ fʌn tɔɪz fɔː miː tɔɪz fɔː juː tɔɪz fɔːr ˈɛvrɪwʌn ə braʊn ˈtɛdi beə ə ˈjɛləʊ dɒl wiː ɑːr ɔːl ˈhævɪŋ fʌn