Как прочитать по англисски русскими буквами. ПОЖАЛУЙСТА!!!!!! СРОЧНО!!!!!!!!!!! Hello! I'm from the UK.Meet my family! This is my mum Laura, and my dad Chris. Can you see my little sister Patti She's only one! T...
Как прочитать по англисски русскими буквами. ПОЖАЛУЙСТА!!!!!! СРОЧНО!!!!!!!!!!! Hello! I'm from the UK.Meet my family! This is my mum Laura, and my dad Chris. Can you see my little sister Patti& She's only one! They live in Australia
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello! hɛˈləʊ!
I'm from the UK. aɪm frɒm ðə juːkeɪ.
Meet my family! miːt maɪ ˈfæmɪli!
This is my mum Laura, and my dad Chris. ðɪs ɪz maɪ mʌm ˈlɔːrə, ænd maɪ dæd krɪs.
Can you see my little sister Patty? kæn juː siː maɪ ˈlɪtl ˈsɪstə ˈpæti?
She's only one! ʃiːz ˈəʊnli wʌn!
They live in Australia. ðeɪ lɪv ɪn ɒˈstreɪliːə.