Как ты понимаешь эти выражения? обясни. 1.Чёрная зависть 2.Белая зависть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Белая -зависть это чувство близко к восхищению, а чёрная зависть когда появляется ненависть к кому завидуеш
Гость
Чорна зависть це тоді коли ти ненавидиш цю людину і її нагороди, чорна зависть приносить людині шкоду, хворобу і т.д. Чорної зависті слід оберігатися. Біла зависть це тоді коли також людина заздрить,але не з такою потужною силою. Біла зависть вона не приносить шкоди тій чи іншій людині.