Как вы понимаете- больше больше больше больше   Вправи породжують майстерність..   объясните как вы это понимаете можете в прямом можете в косвеном виде!!

Как вы понимаете->>>>   Вправи породжують майстерність..   объясните как вы это понимаете можете в прямом можете в косвеном виде!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це означає, що треба не зупинятися, ящо щось не виходить, пробувати ще й ще, і тоді обов,язково все вийде.  Коли ти тренуєшся, то робиш дедалі краще. Є приказки на цю тему: повторення є мати навчання; повторення — основа навчання; повторювати  — велике діло.