Как я понимаю - Счастье ? На основе тексту Скарб Як я розумію - щастя,на основі твору скарб

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Як ми знаємо, що в творі Скарб,для Павлуся щастя-це було їжа та сон.Все що він хотів,це все виконувалося! А для мене щастя це зовсім інше. Я думаю,що для кожного щастя-це індивідуальне,тобто особисте) Для мене щастя-це сім'я.  Сім'я-Це найцінніший скарб у житті кожної людини. МаА і тато подарували нам життя,і роблять все щоб ми були щасливі  Отож,любіть і цінуйте свою сім'ю