Какая по вашему мнению должна быть идиальная школа? Что хотите видеть в ней? Задали по инглишу подготовить типа сочинения. Хотелось бы побольше примеров) Спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I think schooling should look like this: 1-Students learn all the sciences without deviations in navchanni.2 After-5th grade student should choose to study science 4. 3 Prepare students for lessons and exams for free. 4 After 9th grade student has two roads in life: (1 go to grade 11) (2 leave after the 9th college)